Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безробітним платитимуть допомогу під час карантину

Але є зміни у прийомі громадян.

Центри зайнятості України збережуть виплати безробітним під час карантину. Про це повідомили у Державній службі зайнятості, повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1".

Однак центри зараз обмежили прийом громадян. Всі відвідувачі мають дотримуватися правил. Зокрема, одночасно перебувати в приміщенні зможуть до 10 людей.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Відео В Україні поліція зафіксувала 270 правопорушень, пов'язаних із карантином

Били вікна та водіїв, ламали маршрутки, перекривали дороги - поліція зафіксувала по Україні вже 270 правопорушень, так чи інакше пов'язаних із карантином. Нерви здають - а надто в жителів великих міст, бо вони вже два дні живуть без метро, натомість - із суворими обмеженнями в наземному транспорті.  Більше про коронавірус в Україні

В Україні поліція зафіксувала 270 правопорушень, пов'язаних із карантином

Залиште свій коментар

Вибір редакції