Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чеська компанія викупила в росіян три заводи на Черкащині та Дніпропетровщині

Підприємства займаються виготовленням будматеріалів.

Чеська компанія Sweetondale придбала у російської "Техноніколь" три заводи будматеріалів – один із виробництва мінеральної теплоізоляції в Черкасах та два з виробництва полімерної ізоляції та бітумно-полімерних матеріалів у Кам'янському на Дніпропетровщині.

Новий інвестор планує вкласти 3,5 млн євро у модернізацію черкаського "Заводу "Техно". Про це повідомив виконавчий директор Sweetondale Тихомир Ліловіч, пише "Інтерфакс-Україна".

"Найближчим часом заплановані інвестиції в порядку 3,5 млн євро (в "Завод "Техно" в Черкасах). Особливий акцент буде зроблений на поліпшення якості продукції, що випускається і збільшенні виробництва. До кінця 2018 року заплановано наростити обсяги виробництва до 1,5 млн куб. м мінеральної теплоізоляції", - сказав Ліловіч.

До теперішнього часу частка підприємства на українському ринку мінеральної теплоізоляції становила 41%. Інвестиції дозволять наростити виробництво на 10-15%. Загальний обсяг ринку 2017 року склав 215 тис. тонн мінеральної теплоізоляції, 2018-го зросте до 230 тис. тонн. Ціни на мінеральну вату за рік зросли на 5-7%.

ТОВ "Завод "Техно" засноване 2007 року. За даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, 99% підприємства належить комерційному товариству "Світондейл ЦЗ С.Р.О" (Чехія). Кінцевим бенефіціаром є Гарі Алан Штерн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції