Кабмін відклав підвищення цін на електрику до осені

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін відклав підвищення цін на електрику до осені

УНІАН

Уряд планує скоротити обсяг субсидування побутових споживачів.

Кабінет міністрів залишив без змін до 31 серпня ціну на електроенергію — 1,68 грн/кВт-год. Ще місяць буде чинною модель покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електричної енергії для населення.

Про це йшлося на засіданні уряду сьогодні, 28 липня.

"Зважаючи на необхідність продовження захисту побутових споживачів від різкого зростання ціни на електричну енергію, пропонується продовжити термін дії чинної моделі ПСО ще на один місяць, до 31.08.2021", — йдеться в проєкті постанови.

Міністерство енергетики провело низку нарад з приводу нової моделі ПСО з енергорегулятором (НКРЕКП) і учасниками ринку. Наразі завершується підготовка узгоджених пропозицій щодо удосконалення механізму ПСО. Уряд планує скоротити обсяг субсидування побутових споживачів з одночасним захистом найуразливіших їх категорій.

За словами, прем’єра Дениса Шмигаля, Кабмін працює над тим, аби збалансувати ринок електроенергії.

Також він нагадав, що цьогоріч підготовка до опалювального сезону відбувається в нових умовах: відтепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.

"Це важлива частина реформи децентралізації, адже такі новації підштовхують місцевих керівників більше не заплющувати очі на неефективність власних комунальних підприємств", — зазначив прем’єр-міністр.

Раніше Володимир Зеленський пообіцяв розглянути питання зменшення цін на електроенергію на засіданні РНБО.

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація