Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін звільнив керівника Держлісагентства та заборонив будь-яке вирубування лісів

В Україні створять єдиний орган контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

На сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив рішення звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука. Усе – через тотальне вирубування лісів у країні, особливо в Карпатах.

Про це у Facebook написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Він також повідомив, що в Україні тимчасово заборонили "санітарно-оздоровчі заходи (рубки) в лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення".

"Це – реакція уряду на мій звіт щодо інспекції Національних парків Карпатського регіону. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить варварську вирубку лісів. Уряд також дав доручив провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів", – уточнив Семерак.

В Україні також планують створити єдиний державний орган, який проводитиме контроль у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Відео Що показали міністру екології в Національному парку "Гуцульщина" активісти та журналісти ТСН

Відео Останні дні Карпат: тотальне вирізання карпатського лісу

Залиште свій коментар

Вибір редакції