Перейти до змісту
Коломойський прокоментував рішення суду щодо "ПриватБанку"

Він вважає, що дії Нацбанку під час націоналізації були незаконними.

Колишній власник націоналізованого банку "ПриватБанк" та бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що буде чекати подальших судових рішень у справі щодо скасування націоналізації цього банку.

Про це він розповів в інтерв’ю "Економічній правді".

"Мінфін - це нинішній акціонер, а Нацбанк, це регулятор, чиї дії призвели до націоналізації. Зауважте, незаконні дії. І це вже не я, а встановив суд. Ми будемо чекати подальшого рішення, ми нікуди не поспішаємо", - заявив Коломойський.

За його словами, як тільки "Філатови-Порошенки" припиняють тиснути на суддів, тоді одразу "з’являються справедливі рішення".

Коломойський також підкреслив, що наразі, на його думку, рішення суду жодним чином не вплине на роботу "ПриватБанку", а через деякий час нинішнє керівництво "понесе кримінальну відповідальність".

"Вони витрачали державні гроші, незважаючи на наявні судові заборони, - я маю на увазі витрати на аудиторів, юристів, розслідувачів. Були витрачені величезні гроші на незаконну розшукову діяльність", - зазначив він.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

Відео Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин