Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми провели конструктивні перемовини": Гончарук заявив про прогрес у переговорах з МВФ

Консультації триватимуть і після завершення роботи місії фонду в Києві.

Україна провела конструктивні переговори з учасниками місії Міжнародного валютного фонду під керівництвом Рона ван Родена, котрі перебували в Києві впродовж 14-22 листопада. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Ми провели конструктивні перемовини. Місія оцінила істотний прогрес, досягнутий за останні кілька місяців", - сказав він. Очільник уряду також додав, що співпраця з фондом триватиме. "Ми продовжуємо роботу над новою програмою у тісній співпраці", - пояснив прем'єр.

Як повідомляє пресслужба Кабінету міністрів, у МВФ відзначили прогрес, досягнутий за останні кілька місяців у просуванні реформ. Також місія акцентувала увагу на продовженні виваженої економічної політики. Зокрема, було досягнуто порозуміння в низці питань, які стосуються грошово-кредитного, фіскального та фінансового секторів, а також реформ для поліпшення бізнес-середовища, зміцнення верховенства закону та економічного зростання.

23 листопада стало відомо про те, що місія МВФ завершила свою роботу в Україні. Раніше міністерка фінансів Оксана Маркарова зізналася, що хотіла б закінчити співпрацю з фондом у 2023 році.

Відео Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Спеціалісти фонду працювали в Києві впродовж тижня. За цей час вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та його новою адміністрацією. Керівник місії Рон ван Роден відзначив, що мали конструктивні дискусії з владою України. Експерти МВФ дійшли висновку - грошово-кредитна і податково-бюджетна політика - ефективна. Натомість стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення.    

Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції