Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні змінять форму банківських реквізитів

У реквізитах зникне рядок "Код банку".

Нацбанк змінить вимоги оформлення реквізитів розрахункових документів у зв'язку із запровадженням в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN, повідомила прес-служба НБУ.

Наразі відповідні зміни винесені на громадський розгляд. Вони набудуть чинності з листопада нинішнього року – тоді  у реквізитах зникне рядок "Код банку".

Завдяки цій зміні нормативні акти Нацбанку відповідатимуть  міжнародним стандартам у банківській сфері. Міжнародний номер банківського рахунку IBAN уже містить інформацію з кодом банку.  

Використання цього стандарту зробить зручнішим оформлення розрахункових документів, переконані у НБУ. "Це дасть можливість уникнути дублювання реквізитів під час оформлення розрахункових документів на переказ коштів", - йдеться у повідомленні.

Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

Як повідомлялося раніше, від початку нинішнього року кількість готівки в Україні зменшилася на 6,2%. Загальна сума готівкових коштів (банкнот і монет), які обслуговують розрахункові операції, складає 375,4 млрд грн. Це на 24,7 млрд грн менше, ніж було на початку 2019 року. У середньому на одного українця припадає 66 банкнот та 312 монет, порахували у Нацбанку. 

ВідеоНацбанк припиняє друкувати паперові гроші номіналом від 1 до 10 гривень

Металеві - одну та дві гривні - українці вже, напевно, встигли потримати у руках. На черзі - поява монет номіналом п’ять та десять гривень. Наскільки зручна для людей така заміна - у сюжеті.

Нацбанк припиняє друкувати паперові гроші номіналом від 1 до 10 гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції