Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новак розсекретив свою зарплату на посаді глави "Укравтодору"

Раніше у соцмережах з'явилася інформація про захмарні надбавки, які отримує посадовець.

Глава державного агентста автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак розповів, що його середня заробітна плата складає 100 тисяч гривень.

Про це він написав у Facebook.

"У цьому році Кабінет Міністрів визначив мені посадовий оклад 13 тис. грн., а також передбачив надбавку. Разом у середньому моя заробітна плата становить 100 тис. грн. після відрахування податків. Які, до речі, сплачую в Україні", - повідомив він.

За його словами, після скандалу навколо захмарних надбавок "жоден представник ЗМІ офіційно не звернувся до "Укравтодору" для отримання точної інформації".

Тож, посадовець вирішив відверто поділитися інформацією про свою зарплату, "не очікуючи періоду декларування та упереджуючи подальші маніпуляції".

Заробітна плата державних управлінців у будь-якій країні світу – питання, яке завжди цікавить громадськість та жваво об...

Опубликовано Славоміром Новаком 11 августа 2017 г.

Нагадаємо, Омелян прокоментував інформацію про захмарні надбавки очільника "Укравтодора" Новака. Він зауважив, що міністерство пішло шляхом надбавок, оскільки не має інших необхідних механізмів.

"Я вважаю і глибоко в цьому переконаний, що пан Новак - абсолютно якісна людина на своїй посаді. Це колишній міністр інфраструктури з величезним досвідом і в політичний, і в реальній сфері. Він отримує досить низьку зарплату, якщо порівняти з тими обсягами відповідальності, яку він має", - пояснив Омелян.

При цьому він назвав некоректним коментування ним точної суми, яку наразі виплачують Новаку. 

9 серпня у Facebook опублікували документ прес-служби Міністерства інфраструктури, в якому йдеться про надбавки Новаку. Згідно із документом, посадовець отримав надбавку за інтенсивність праці в розмірі 300% посадового окладу, надбавку за виконання особливо важливої роботи - ще 300% посадового окладу і премію - ще плюс 300% окладу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції