Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продаж "Мотор Січі" може підставити "Укроборонпром" під санкції США – керівник АМКУ

В антимонопольному комітеті таку перспективу називають абсурдною, але реальною.

Державний концерн "Укроборонпром" може потрапити під дію санкцій Сполучених Штатів Америки. Так вважає глава Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв, повідомляє LB.ua.

Фотогалерея "Мотор Січ" презентувала перший український вертоліт (3 фото)

Посадовець пов’язує таку ймовірність із можливою угодою щодо входження китайського капіталу в компанією "Мотор Січ". Зокрема, йдеться про Skyrizon Aircraft Holdings Limited. "Можна опинитися в повністю абсурдної ситуації, коли китайська сторона разом з "Укроборонпромом" отримала б контроль над цим підприємством. При цьому США можуть знайти підтвердження того, що китайська сторона присутня в ланцюжку поставок "Вертольотам Росії" – і виникне кафкіанська ситуація, коли "Укроборонпром" з "Мотор Січ" виявляться в американських антиросійських санкціях", - пояснив керівник АМКУ.

За словами Терентьєва, санкції можуть бути накладені на всі пов'язані з фінансуванням "Укроборонпрому" підприємства, в тому числі і банки, тому Україна повинна враховувати ці ризики при розгляді продажу "Мотор Січі".

Раніше керівник "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус розповів про стан угоди з купівлі запорізького заводу "Мотор Січ" і виступив за збереження державного контролю над ним. "Покупець попросив про можливість консолідувати більше 50% акцій заводу. Вчора ми направили до Антимонопольного комітету запит про продовження термінів на два місяці. Сподіваюся, протягом цього часу комітет ухвалить рішення", - пояснив він.

Відео Керівництво запорізької "Мотор Січі" підозрюють у диверсії

Напередодні на підприємстві провели обшуки та вилучили документацію. На думку слідчих СБУ, підприємство, яке є найбільшим виробником авіадвигунів в Україні, хотіли фактично знищити. За версією слідства, контрольний пакет акцій підприємства наразі фактично перейшов до іноземців, які розбудовують сучасний авіазавод. 

Керівництво запорізької "Мотор Січі" підозрюють у диверсії

Залиште свій коментар

Вибір редакції