Шмигаль анонсував створення в регіонах Центрів Індустрії 4.0

Дата публікації
Перегляди
183
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль анонсував створення в регіонах Центрів Індустрії 4.0

Фото: kmu.gov.ua

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, такі центри будуть створюватися на базі індустріальних і наукових парків та університетів.

Під час чергового засідання Кабмін підтримав постанову про початок процесу створення в регіонах Центрів Індустрії 4.0. 

Про це у середу, 21 липня, повідомляє Урядовий портал.

"Центри Індустрії 4.0 мають стати важливим інструментом інноваційного розвитку на регіональному рівні та посісти особливе місце в просвітницькому, науковому та освітньому процесах. Саме для цього ми хочемо залучати українські університети, а також налагодити співробітництво з європейською мережею цифрових інноваційних хабів та міжнародними фондами", - зазначив він.

За словами Шмигаля, основне завдання Центрів Індустрії 4.0 — це координація процесу впровадження та розроблення перспективних технологій, підготовка відповідних спеціалістів, формування зв’язків між бізнесом, який розробляє сучасні технології, та виробничими підприємствами.

Нагадаємо:

  • Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків до 2024 року, для цього підготували до другого читання відповідний законопроєкт. 
  • 15 квітня Верховна Рада ухвалила у першому читанні зміни до Закону України "Про індустріальні парки", що передбачають впровадження низки стимулів для залучення інвестицій в індустріальні парки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
183
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація