Українська економіка одна з найбільш "нещасних" у світі – Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авторитетне агентство склало рейтинг найуспішніших і найнещасніших економік світу.

За підрахунками аналітиків Bloomberg, українська економіка входить до топ 10 найнещасніших у світі поруч з Грецією та Уругваєм.

Очолює рейтинг найгірших економік вже традиційно Венесула. Країна вкотре не розкрила дані про темпи росту споживчих цін та рівень безробіття в країні. Аналітики вважають, що протягом 2019 року інфляція перевищить 8 млн % проти приблизно 930 тис. % у попередньому.

До десяти найбільш "нещасних" економік світу потрапили Аргентина (2-ге місце), ПАР (3), Туреччина (4), Греція (5) і Україна (6), Уругвай (7), Бразилія, Іспанія (8), Саудівська Аравія (9), Сербія (10). Як пише агентство, ці країни переживають важкі економічні потрясіння і демонструють "мізерний прогрес в справі приборкання зростання цін і повернення людей на роботу".

Найбільш "щасливою" економікою світу, де низька інфляція поєднується з настільки ж низьким рівнем безробіття, Bloomberg визнав Таїланд. Сингапур в оновленому рейтингу опустився з другого на третє місце, яке він ділить з Японією, поступаючись Швейцарії.

Нагадаємо, 3 квітня аналітики інвестбанку Morgan Stanley спрогнозували , що до кінця 2019-го курс гривні впаде порівняно з сьогоднішнім на 4 грн — до 31 гривні за долар. Окрім цього, вони очікують, що до кінця 2020 року курс гривні до долара знизиться ще більше — до 32,5 грн/дол. Після цього зробило свій прогноз також відоме агентство Fitch. Вони вважають, що до кінця 2019-го курс буде не вищим, ніж 28,86 грн/долар.

ВідеоТрудові мігранти з України допомогли розвитку польської економіки

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27, 69 грн, а євро – 31, 62 грн. З початку літа в Україні подешевшали деякі продукти. Наша країна – лідер виробництва меду у Європі, а у світі посідає 5-те місце. Трудові мігранти з України допомогли розвитку польської економіки.

Трудові мігранти з України допомогли розвитку польської економіки

Залиште свій коментар

Вибір редакції