Україна подовжила договір із РФ про транзит нафти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Угоду було укладено на 10 років.

АТ "Укртранснафта" та ПАТ "Транснефть" подовжили договір про надання послуг із транспортування нафти територією України на 10 років.

Про це повідомили у пресслужбі української компанії.

"3 грудня 2019 року АТ "Укртранснафта" та ПАТ "Транснефть" уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на десять років – ‪від 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року‬", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, документ підписали генеральний директор АТ "Укртранснафта" Микола Гавриленко та віце-президент ПАТ "Транснефть" Сергій Андронов.

"Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ "Укртранснафта" - НАК "Нафтогаз України" від 27 листопада 2019 року. Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ "Укртранснафта" і ПАТ "Транснефть" актуалізує низку його положень із урахуванням поточного стану змін на ринку послуг із транспортування нафти в регіоні", - додали у компанії.

Водночас в "Укртранснафті" запевнили, що базові принципи співпраці залишились без змін, зокрема, порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

Окрім цього сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між компаніями.

"Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів Товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів "Укртранснафти", - резюмували у пресслужбі.

УКРТРАНСНАФТА ПРОДОВЖИЛА ДОГОВІР НА ТРАНЗИТ НАФТИ ТЕРИТОРІЄЮ УКРАЇНИ НА 10 РОКІВ 3 грудня 2019 року АТ...

Опубликовано Укртранснафта Вторник, 3 декабря 2019 г.

Нагадаємо, раніше "Укртранснафта" розпочала транспортування лівійської нафти. Її постачатимуть на Кременчуцький нафтопереробний завод на Полтавщині. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції