Українці стали частіше замовляти їжу додому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цією послугою користуються все більше жителів країни.

Цього року ринок доставки їжі збільшився в Україні на 14% і вже перевищив 25 мільйонів доларів. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Загалом в Україні півтора мільйона жителів, які користуються цією послугою. За оцінками експертів, вже за три роки кількість замовлень збільшиться на третину. Найбільшими прихильниками такого сервісу є Китай та США.

Нагадаємо, 6 лютого повідомлялося, що у Києві почав роботу сервіс із доставки їжі Uber Eats.

Відео Сотні кілометрів заради мрії: у США прославився молодий кур’єр із доставки піци

Це був звичайний суботній вечір для 18-річного кур’єра з доставки піци Дальтона Шаффера, аж поки він не отримав чергове замовлення. Хлопець записав адресу і вирушив у дорогу – за 320 кілометрів. На такий вчинок Дальтона підштовхнула історія родини Морганів зі штату Індіана. Джулія Морган планувала відсвяткувати свій день народження поїздкою у сусідній штат – Мічиган, – де разом з сім'єю мешкала 20 років тому. Там, у місті Баттл-Крік, у родини є улюблений заклад з піцою, смачнішої за яку вони ніде не куштували. Але до Мічигану сім’я не доїхала. Напередодні чоловіку Джулії, Річарду, який бореться з раком, різко погіршало. Він просто не зміг вийти з дому. Тож Моргани вдалися до авантюри і замовили свою улюблену піцу з сусіднього штату. Яким же було їхнє здивування, коли посеред ночі таки отримали своє замовлення.

Сотні кілометрів заради мрії: у США прославився молодий кур’єр із доставки піци

Залиште свій коментар

Вибір редакції