Кабмін вперше за 15 років підняв тарифи на доставку пенсій і субсидій. Як зросли ціни

Дата публікації
Кабмін вперше за 15 років підняв тарифи на доставку пенсій і субсидій. Як зросли ціни

УНІАН

Чинні тарифи не змінювалися від 2004 року.

Від першого січня 2020 року в Україні зросте ціна на доставку доставку пенсій та субсидій через відділення "Укрпошти" та поштарів. Тепер тариф у місті становитиме 1,15% (чинний 0,79%) від суми виплати, у селі та селищі міського типу - 2,3% (чинний 1,56%).

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабміну 4 грудня.

"Тарифи сьогодні абсолютно не покривають навіть прямі організаційні витрати "Укрпошти". Тільки торік збитки компанії за доставку пенсій становили 1,5 млрд грн... Ця ситуація ставила під загрозу доставку пенсій Укрпоштою з 1 січня 2020 року. Уряд цю ситуацію владнав - ми встановили адекватні до сучасних реалій тарифи на оплату доставки та виділили додаткові 900 млн грн на наступний рік", – прокоментував рішення голова уряду Олексій Гончарук.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, підвищення тарифів відбулося вперше за останні 15 років і дозволить забезпечити отримання пенсій майже чотирьом мільйонам українців у містах та селах.

Криклій також повідомив, що за цей час "Укрпошті" вдалося збільшити доходи, комп’ютеризувати відділення, впровадити нові діджитальні рішення, а також покращити якість наданих послуг та міжнародне визнання. І завдяки впровадженню нових тарифів "Укрпошта" зможе покрити фактичні витрати на свої послуги. 

Нагадаємо, раніше в державній компанії "Укрпошта" заявили про намір підвищити тарифи на універсальні поштові послуги від 2020 року. 

"Укрпошта" також планує підвищити тарифи для редакцій на приймання та доставку друкованої періодики на 12-15%. Нові ціни мають почати діяти вже цієї осені – на передплату на 2020 рік. У Національній спілці журналістів такий крок назвали свідомим знищенням друкованої преси.

З нового року "Укрпошта" хоче припинити доставку грошей до квартир пенсіонерам

З нового року "Укрпошта" хоче припинити доставку грошей до квартир пенсіонерам
Наступна публікація