Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд зменшив вартість газу для українців

Рішення оприлюднене і набрало чинності.

Кабмін на засіданні 3 квітня схвалив рішення про зниження цін на газ для населення. Документ оприлюднено урядовою прес-службою.

У тексті постанови № 293 за підписом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зазначається, що “Нафтогаз України” зобов’язаний продавати газ для потреб населення за ціною, яка не перевищує середньо арифметичну ціну для промислових споживачів. Також заборонено перевищувати встановлені урядом верхні межі вартості палива.

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Це має здешевити газ більше ніж на 1 гривню за кубометр. "Постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 квітня 2019 року", - наголошується в документі Кабміну.

Наразі в українських підземних сховищах газу міститься близько 8,8 млрд куб. м. За останній тиждень обсяги газу зменшились на 79 млн куб. м. За твердженням "Нафтогазу", ці показники можна вважати рекордними. "Ми завершуємо опалювальний сезон з рекордними залишками газу у сховищах порівняно з попередніми періодами", - наголосили у компанії.

Нафтогаз пояснив, з чого складається ціна на газ
Нафтогаз України Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції