Уряд змінив нормативи для отримання субсидій: що змінилося

Уряд змінив нормативи для отримання субсидій: що змінилося

Фото: УНІАН

Норму про збільшення на 50% соціальних нормативів ввели торік навесні через введення локдауну.

Кабінет міністрів скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги.

Про це стало відомо під час засідання уряду 11 серпня. 

Йдеться про скасування норми, яку ввели торік навесні через введення локдауну. Відтепер підвищений норматив буде діяти, якщо у регіоні запроваджений "червоний" рівень карантину.

Також Кабмін скасував норму про призначення виплат, якщо зарплата становить менше 50% середньої в Києві та Севастополі та менше 20% у обласних центрах та містах обласного значення.

Крім того, змінюються інші правила надання субсидій. Зокрема, житлові субсидії будуть призначати у разі купівлі помешкання протягом шести місяців після продажу іншої квартири чи будинку, що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів.

Постановою доповнено перелік документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, що перебувають на території України на законних підставах, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Як повідомлялося, субсидія вже перепризначена для 2 млн осіб, з них 1,7 млн громадян не подавали заяв та отримали автоматичне перепризначення. Міністерство соціальної політики вже спрямувало в регіони 1,1 млрд грн для виплат субсидій

[media type="video" id="387373231"

 

Новини України: управління соцзахисту штурмують охочі переоформити субсидію

Новини України: управління соцзахисту штурмують охочі переоформити субсидію

Повʼязані теми:

Наступна публікація