В "Укрзалізниці" натякнули на здорожчання квитків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таким чином в компанії намагаються вирішити проблему відсутності квитків у сезон відпусток та на свята.

В "Укрзалізниці" хочуть вирішити проблему нестачі квитків у літній сезон та на свята, підвищивши вартість проїзду.

Про це заявив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов в інтерв’ю УНІАН.

"Незважаючи на те, що щороку ми збільшуємо кількість перевезення пасажирів, попит повністю не можемо задовольнити. Особливо на популярних напрямках. Намагаємося вирішувати цю проблему додатковими потягами. Але в пікові періоди ця проблема не вирішується. Також треба зазначити, що навіть при великому попиті пасажирські перевезення залишаються збитковими", - наголосив він.

За словами Кравцова, це свідчить про неправильну модель надання послуг.

"У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. Не говорячи про капітальні вкладення. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави – нам потрібно переходити на модель договору з публічних послуг. Це означає, що "Укрзалізниця" повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезень беззбитковою для компанії", - пояснив очільник української залізниці.

Також Кравцов зазначив, що повністю задовольнити попит не можливо, проте "Укрзалізниця" потребує збільшення парку на 15-20%, щоб спокійно проходити пікові періоди.

"Зараз у нас близько трьох тисяч вагонів, потрібно ще приблизно п’ятсот", - додав він.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" попросила в уряду понад 7 мільярдів гривень на оновлення приміського рухомого складу. За даними залізничників, вагонний парк у критичному стані: на 97% "зношені" дизель-поїзди, на 87 - електрички. Деякі з них не оновлювались від 1960 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції