Євросоюз готовий доплачувати українським чиновникам - посол

Гроші у ЄС обіцяють після старту реформ.

Сьогодні, 18 лютого, посол ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що Євросоюз готовий надати фінансову допомогу Україні для матеріального стимулювання держслужбовців, але після старту реформи державної служби, розробки системи преміювання і отримання детальних фінансових розрахунків.

"ЄС неодноразово говорив, що ми готові надати додаткову допомогу Україні, але потрібні ще певні управлінські рішення, зокрема стратегія реалізації реформи держслужби, план дій і визначення відповідальних за конкретні кроки, а також дуже детальні фінансові розрахунки фінансової стимуляції держслужбовців і розробка системи їх преміювання", - сказав він, пише Укрінформ.

За словами посла,  європейські гроші вже працюють в Україні, але у документах, на підставі яких надається допомога, є положення, які передбачають, що додаткова допомога може бути отримана після старту реформи державної служби.

Нагадаємо, що за словами глави представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, Україна відчує позитивний ефект від початку дії зони вільної торгівлі з ЄС тільки через кілька років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: