Перейти до змісту
Квітень-2020: рекомендації астрологині на кожен день

На початку квітня через уривчасті і розрізнені шматки інформації складно буде створити єдину картину того, що відбувається як з нами окремо, так і у світі загалом, тому важливо утриматися від поспішних висновків: все може виявитися зовсім не так, як здається на перший погляд.

З'єднання великих гігантів – Юпітера і Плутона – у знаку Козорога і Марса з Сатурном в знаку Водолія призведуть до політичних криз, революційної боротьби за владу і життєвих змін, які не піддаються логіці. Поліпшить і гармонізує картину світу Венера, яка проходить повітряним знаком Близнюків: можливі несподівана закоханість, подорожі до місць сили і легкі витрати на речі, які не є предметами першої необхідності.

Про те, на які варто звернути особливу увагу, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

2 квітня. Транзитний місяць у знаку Лева, утворивши опозицію до розташувався в знаку Водолія Марса і Сатурна, створить емоційно вибухонебезпечну ситуацію, яка особливо сильно торкнеться фіксованих знаків – Водолія, Лева, Тельця й Скорпіона.

3-5 квітня. Транзитний Місяць у Леві зведе всі бажання жителів Землі до античного гасла: "Хліба і видовищ!"

7 квітня. Марс із знака Водолія сформує точну квадратуру до Урана в знаку Тельця: аж до 20 квітня можлива підвищена аварійність – вибухи на виробництвах і великі аварії. Необхідно максимально обережно поводитися з будь-якою технікою – як великюї, так і дрібною, включаючи побутову.

8 квітня. О 2.36 за Гринвічем (4.36 за київським часом) настане молодик і супермісяць у дев'ятнадцятому знаку Терезів, який триватиме кілька днів. Можна складати плани на майбутнє і загадувати бажання.

9-11 квітня. Місяць, що перейшов у знак Скорпіона, підвищить градус емоційної напруженості і спровокує агресивних і психічно нестійких людей на кримінальні дії. Здатний скорпіонячий Місяць і на дрібні капості – наприклад, може зранку зламатися кавомолка або втекти стоїть на плиті молоко. Образи, завдані в цей час, досягнуть, як кажуть у таких випадках, глибини душі, а домисли і підозри здатні отруїти існування.

11-13 квітня. Транзитний Місяць проходить через знак Стрільця, де "подружиться" з Сонцем у знаку Овна, але опиниться в опозиції до транзитної Венери. Таке положення небесних тіл говорить про те, що, згідно із давньою приказкою, правда добре, а щастя ліпше: не варто говорити коханій людині того, що може її образити – конфлікт з великою часткою ймовірності виявиться настільки серйозним, що в особливо складних ситуаціях – призведе до руйнування стосунків. Як же бути – обманювати? В жодному разі! Ліпше просто промовчати.

12 квітня. Меркурій на два тижні запанує в знаку Овна, що призведе до ускладнень у спілкуванні. Велика частина людей буде говорити те, що думає, не рахуючись з тим, що їхня думка, про яку часто ніхто не буде запитувати, може когось образити. Ну а оскільки Меркурій у цей час буде проходити з'єднання з Чорним Місяцем (ця планета завжди виносить на поверхню бруд і сміття) і Хіроном (він вчить мислити парадоксально), можна припустити, що найчастіше ми будемо ображати інших людей не випадково, а свідомо.

13-15 квітня. Транзитний Місяць, зайшовши в знак Козерога, де в цей час перебувають Юпітер і Плутон, почуватиметься некомфортно. Особливо складно в цій ситуації доведеться кардинальним знакам – Овнові, Раку, Терезам і Козорогу, яким доводиться пригнічувати свої емоції, не даючи їм навіть вийти на поверхню.

15 квітня. Транзитний Місяць входить у знак Водолія, поєднуючись при цьому з Сатурном і Марсом і конфліктуючи з Ураном, який "гостюватиме" у Тельця що призведе до бажання протиставити себе всьому світу, конфліктуючи з оточенням з приводу і без. Ще одна відмітна риса цього часу – підвищена аварійність: водіям та пішоходам слід бути дуже обережними на дорогах, а від авіаподорожей по можливості краще взагалі відмовитися.

18-20 квітня. Транзит Місяця знаком Риб принесе цілий спектр несподіваних почуттів – від ейфорії до депресивного стану і розчарування.

20 квітня. Сонце перейде в знак Тільця, де зустрінеться з Ураном, а транзитний Місяць буде перебувати в неспокійному знаку Овна: підвищена імпульсивність може стати причиною помилок у фінансових розрахунках і, як наслідок, матеріальних втрат.

23 квітня. О 2.27 за Гринвічем (4.27 за київським часом) настане молодий місяць у знаку Тельця. Гарний час для всього, що має почати зростати – від посівів в городі до відкриття банківських рахунків і депозитів.

28 квітня. Транзит Місяця знаком Рака стане причиною підвищеної емоційності – сприйнятливості, плаксивості, бажання себе жаліти і ховатися від світу в стінах свого будинку. Меркурій, який переходить у знак Тельця і до кінця місяця піде на з'єднання з Ураном, викличе інтерес до купівлі-продажу нерухомості.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологині Валентині Віттрок (starsand.us).

Читайте також: Коли закінчиться економічна криза і як на неї вплине пандемія: прогноз астрологині

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин