Молодик у Леві 8 серпня 2021 року: час для романтики і сім'ї

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Молодик у Леві 8 серпня 2021 року: час для романтики і сім'ї

Credits

Лев — це знак життя, щастя, перемог, творчості, любові, достатку. У цьому знаку зодіаку відбудеться Молодик 8 серпня о 16:50 за київським часом.

Нумерологічна вісімка — це результат, висновок (8 число восьмого місяця Молодика). У своєму прояві вісімка, зробивши висновок, трансформує те, що вже розвинене досить і більше у цьому виді вдосконалюватися не може, переводить один вид енергії в інший. У вісімці уособлені духовність і нескінченність, що пояснюється самим образом цього числа. У горизонтальному вигляді число 8 стає значенням нескінченності (лемніската), що і пояснює сакральне значення вісімки, розповідає астрологиня Марина Скаді.

За молодика у Леві 8 серпня Марс і Венера перебувають в одному знаку зодіаку — в Діві, що дуже символічно. Найближчий місячний місяць сприятливий для оформлення офіційних союзів. Молодик 8 серпня — чудовий день для того, щоб переглянути весь свій досвід в коханні, взяти все найцінніше, зрозуміти ситуації з іншої точки зору.

Лев — фіксований знак, у найближчий місячний місяць люди менше будуть схильні до змін, більше — до стабільності і порядку. В цей час жіночі та чоловічі енергії будуть перебувати в рівновазі, це зближує партнерів з позицій взаємної вигоди, дозволяє зрозуміти іншу людину, усвідомити особисту відповідальність за всі дії.

Молодик — це з'єднання Сонця і Місяця в Леві, допоможе знайти всім своє місце під Сонцем. Якщо ви зайшли в глухий кут і не знаєте, що робити далі, прийде усвідомлення, ви зможете запустити процес оновлення і позитивних трансформацій. Об'єднуючись, сонячний і місячний принципи змушують усіх нас замислюватися про життєве призначення і духовну наповненість.

Управитель Молодика — Сонце, більш того, відбувається Молодик 8 серпня в неділю — це день Сонця. Всесвіт нам надає потужні Сонячні енергії! Сонце дає силу самосвідомості, впевненість в собі, бажання жити, кохати, творити. Оскільки Місяць символізує матір, а Сонце — батька, то Молодик — прекрасний день, щоб об'єднатися з родиною, налагодити взажмини з дітьми. Молодик у Леві — це великий потенціал для веселощів і натхнення. Багатьом принесе необхідне зітхання полегшення, заряд сили та оптимізму, покладе початок новому циклу зростання і забезпечить енергетичне перезавантаження.

Позитивний настрій і концентрація на найзаповітнішій мети, допоможуть наблизитися до своєї мети впритул. Проведіть цей день на публіці, самотнім людям може посміхнутися талан — в цей день найбільше шансів завести романтичні взаємини. Хороший день для святкування, проведення вечірки, званої вечері, романтичних побачень. Енергії Молодика 8 серпня особливо сильні в перші два тижні місяця за місячним календарем (до повного місяця 22 серпня).

Вплив Молодика на представників знаків зодіаку

Овнам принесе нові можливості: протягом двох тижнів будьте якомога активнішими в громадських і соціальних справах. Гарний час для реклами, початку нових проєктів, прояви лідерських якостей, визначення своєї ролі в партнерських і особистих взаєминах.

Тельці можуть зіткнутися з перешкодами, але їх можна з успіхом подолати, якщо знайти абсолютно новий підхід до справ і методів роботи. Цей Молодик активізує ваш творчий потенціал, обставини складуться сприятливо, якщо ви відмовитеся від звичного і зручного, але застарілого.

Близнята отримують несподівані бонуси Всесвіту, головне, не зволікати і використовувати всі шанси і можливості, навіть якщо, на перший погляд вони здаються вам непрактичними. У найближчі два тижні легше налагодити старі контакти і зав'язати нові добрі і корисні взаємини.

Раки залучають оточення до свого внутрішнього світу і втягують його у сферу своїх переживань. Молодик у Леві наділяє вас сміливістю, допомагає зробити перший крок назустріч партнерам, висвічує ваші найсильніші сторони і найкращі якості характеру.

На Левів чекає величезна кількість приємних емоцій і вражень. Цікаві зустрічі, нові знайомства, прагнення до співпраці сприяють реалізації мети. Відбуваються ситуації, які допомагають розкрити свій внутрішній світ, проявити свої таланти. Ви зможете привернути увагу бажаної людини, завоювати симпатії.

Дівам ніхто не допомагає, але ніхто і не заважає — у вас з'являється свобода вибору, ви зможете діяти на власний розсуд і покращувати якість свого життя. У найближчі два тижні ви зможете вирішити найбільш актуальні питання.

Терези отримують винагороду за раніше виконану роботу, а також нові ресурси у вигляді зв'язків і партнерських взаємин. Проявляйте ініціативу, прикладайте максимум зусиль в напрямку реалізації цілей, і ви зможете досягти успіху.

Скорпіони збережуть стійке положення в професійній сфері, в фінансових справах, якщо приймуть виклик, відкрито заявлять про свої інтереси. Водночас, можна очікувати опору з боку оточення. Ваше завдання правильно обґрунтувати свої наміри, надати факти, підтвердження доцільності і користі для всіх учасників взаємин.

У житті Стрільців відбудуться щасливі події в найближчі два тижні, а якщо правильно запустите енергії Молодика у Леві, то і протягом всього місяця за місячним календарем. Радійте, уникайте всього, що може зіпсувати настрій, кохайте, танцюйте, творіть — це активізує енергії Молодика 8 серпня з максимальною користю для вас.

Козорогам Молодик 8 серпня відкриє нові можливості в кар'єрі, бізнесі, ділове партнерство. Головне, зрозуміти ці шанси, повірити в краще і сміливо зробити рішучий крок. Якщо ви у відпустці, то найближчі два тижні виявляться для вас нейтральними, без яскравих подій.

Водолії постануть перед вибором — весь місячний місяць досить складний, але це не означає, що потрібно відмовлятися від боротьби за своє щастя. Компроміс, прийняття точки зору, потреб оточення, допоможуть утриматися на плаву, підготувати плацдарм для подальших успіхів.

Представники знака Риби повинні постаратися проявити себе з найкращого боку. Не можна допускати слабкості, розчарувань. Оптимістичний настрій приверне увагу потрібних людей, отримаєте нові ресурси для розвитку.

Читайте також: Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними —  7-8 серпня

Наступна публікація