Січень-2019: рекомендації на кожен день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Січень найкраще присвятити відпочинку. По-перше, всі ми останнім часом непогано попрацювали, саме час відновити витрачені сили. По-друге, як би ми не старалися, так вже стануть зірки, що жоден новий проект не вдасться реалізувати на всі сто відсотків, а половинчастий результат навряд чи когось потішить.

На які дні потрібно звернути особливу увагу, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

1 січня. У новорічну ніч не рекомендується зловживати "нехорошими надмірностями" – спиртними напоями і нездоровою їжею, оскільки – і тут всьому провиною Місяць, який проходить знаком Козерога – це може призвести до небажаних наслідків.

5-6 січня. З'єднання зірок і планет принесе моральний дискомфорт і емоційну пригніченість. У такому стані легко стати жертвою маніпуляцій інших людей, варто пам'ятати про це і перебувати у всеозброєнні.

6 січня. Непростий день, коли поряд з депресією можуть дати про себе знати проблеми з самопочуттям – насамперед це стосується людей, які страждають від серцево-судинних захворювань.

В цей день також трапиться сонячне затемнення, яке відкриє так званий "коридор затемнень", воно триватиме аж до місячного затемнення і суперповню 21 січня. У цей період особливо відчуватиметься тяга до подорожей і авантюр.

7 січня. День ідеально підходить для організації таких заходів, як наради і конференції, об'єднання розумових зусиль великої кількості людей може дати серйозний результат. Проте варто пам'ятати, що в цей час можливі конфлікти – як між сторонніми, так і між близькими людьми.

8 січня. Гарний час для поїздок і подорожей, особливо – в далекі країни.

10-11 січня. Розумова діяльність не принесе бажаного результату, тому краще присвятити час відпочинку або культурних заходів – відвідування театру або виставки. Зірки також стверджують, що в такі дні у людей розвивається дар передбачення.

12-14 січня. Підвищена емоційність завадить вирішенню завдань, що вимагають холоднокровності і зосередженості. Великий ризик помилки – дрібної, але прикрої, тому варто відкласти до кращих часів. 13 січня не приймайте за чисту монету компліменти – швидше за все, вам навмисно і з корисливою метою лестять.

15 січня. Можна займатися фінансовими операціями – відкривати рахунки і депозити, вкладати гроші в цінні папери, солідні дивіденди зірки вам гарантують. Це також хороший час для представників творчих професій – велика ймовірність створення шедевра.

19 січня. Місяць, що перебуває у знаку Рака, робить успішною нудну монотонну роботу, якою раніше ви стали б займатися тільки під загрозою розстрілу – тепер же ви навіть зможете отримати від неї задоволення.

21 січня. Надлишок сил, що відчувається в цей день, рекомендується направити в мирне русло. Від бажання зловживати спиртними напоями і впасти в депресію треба дистанціюватися.

25 січня. Гарний час для відпочинку. Не рекомендується починати нові проекти, їхня результативність буде наближатися до нуля.

27-29 січня. Місяць, проходячи знаком Скорпіона, зробить нас надмірно емоційними і образливими. Це також не найкращий час для зачаття, весіль і великих покупок – якщо є така можливість, ці процеси і події краще перенести на кінець січня – початок лютого.

30-31 січня. Багатьом з нас здається, що життя налагоджується, і багато в чому це і справді буде так: проблеми вирішаться ніби самі собою, а стосунки між людьми, які посварились, налагодяться.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).
 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції