Перейти до змісту
Три знаки, яким сьогодні потрібно побоюватися води

День сприятливий для одержання нових знань, до чого тут, як то кажуть, всі засоби хороші: можна як віддати свою освіту в посесію коледжам, університетам і гуру, які проводять тренінги, так і зайнятися самоосвітою, благо нестачі в найрізноманітніших курсах в Інтернеті не спостерігається. У цей день також особливу — водночас не завжди позитивну силу — набуває вода: не варто приймати ванну, заглядати всередину виру, гуляючи берегом річки, і навіть зайвий раз дивитися в дзеркало, яке є символом водної стихії.

Сьогодні, 14 жовтня, обережність стосовно води слід проявляти всім знакам зодіаку, але три з них повинні побоюватися цієї стихії особливо.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни як вогненний знак завжди з побоюванням ставляться до води, але сьогодні вона буде небезпечна для них не в переносному — енергетичному — а в прямому сенсі цього слова. Їм не варто перебувати поблизу водойм, оскільки з різних причин вони можуть через це постраждати. Водночас жодних містичних моментів не трапиться — на появу русалок і водяних чекати точно не доводиться, але і банальне падіння в холодну жовтневу воду теж нічого доброго не принесе. Тому, щоб не посковзнутися або не впасти з урвища, потрібно оминати моря, озера і річки.

Рак (22.06 — 22.07)

Ракам, незважаючи на те, що їх знак належить до водної стихії, небажано "спілкуватися" з водою в будь-якому її вигляді — від домашньої ванни або басейну до екзотичних морів і океанів. Оскільки цього дня вона, проти звичаю, не подарує, а відніме у них енергію, необхідну для життя і роботи. Уникнути цього представники знака зможуть тільки в тому разі, якщо будуть уникати будь-якого контакту з водою. Зрозуміло, не йдеться про те, щоб відмовитися від ранкової кави або вирушити на роботу, не вмиваючись, в інших же випадках потрібно дотримуватися обережності.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам, як знакам — представникам водної стихії — "спілкування" з нею не забороняється, а ось в дзеркало — як на уособлення водного плеса — їм сьогодні ліпше зайвий раз не дивитися. Їхнє відображення, навіть якщо воно виявиться максимально компліментарним, може негативним чином позначитися на настрої і навіяти невеселі думки. Швидше за все, це буде пов'язано з підсвідомими проблемами, які саме цього дня вийдуть назовні. І сприймати всерйоз їм необхідно саме їх, а не своє відображення в дзеркалі.

Читайте також: Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків зодіаку: день сварок і конфліктів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин