Светри: головні моделі зими

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Светри: головні моделі зими

Getty Images

У зимові морози хочеться тепла і затишку. Добре, що завжди можна покластися на улюблений светр, м'який і комфортний. Настав час вовни, мохеру та кашеміру! А якщо ви вирішили поповнити свою колекцію светрів, не завадить познайомитися з основними трендами цього сезону.

Getty Images

Без зручного светру не обходиться жодна зима. Разом з кофтами і пуховиками він входить до переліку тих незамінних речей, які приваблюють своїм комфортом і практичністю. Светр може бути товстим або пухнастим, великої в'язки або з легкого кашеміру, але він ніколи не виходить з моди. Втім, і тут існують свої тенденції: деякі моделі і відтінки вважаються актуальнішими, ніж інші. Розглянемо головні новинки цієї зими.

Тренди сезону

Getty Images

Однією з основних тенденцій зараз виступають в'язані светри з витими візерунками. Ці моделі, характерні для морського і спортивного стилів, чудово підходять для повсякденного носіння. Втім, останнім часом в'язані светри виходять за рамки стилю casual і часто поєднуються з надзвичайно модними речами. Светр з "косами", недбало заправлений в джинси-банани, – одне з типових вбрань нинішнього сезону.

Getty Images

Тривалий час відсутній в модних колекціях светр із загорнутим коміром знову входить до переліку головних трендів. Це явище пов'язане з популярністю моделей із високими комірами, які повернулися в моду два роки тому так само актуальні зараз. Ця новина не може не тішити: складно знайти тепліший і затишніший одяг, ніж такі светри. До того ж вони мають граний вигляд із будь-якими речами, чи то спідниці або штани.

Getty Images

Модна деталь сезону – об'ємні рукави. Вони надають оригінальний вигляд звичайним светрам. Широкі і довгі, рукави формату XXL – елемент крою, який одразу привертає увагу. Носити такий светр найкраще зі звичайними джинсами.

І нарешті, найнесподіваніший тренд зими – светр з блискавкою на комірі. Востаннє такі моделі користувалися успіхом у 90-ті роки, до того ж були характерні скоріше для чоловічого гардеробу. Цей светр у стилі "гранж" ідеально поєднується з вузькими джинсами. Якщо ви віддаєте перевагу жіночнішим вбранням, виберіть обтислу модель і носіть її, заправивши в штани або спідницю (наприклад, шкіряну).

Візерунки й відтінки

Getty Images

Зимовий сезон 2019-2020 – не найекспериментальніший в плані кольорів.Наймоднішим відтінком светру зараз вважається карамельний, стриманий і ніжний. Також актуальні всі споріднені йому нюанси, включно з бежевим, світло-коричневим та кольором іржі. Втім, любителькам яскравих тонів нудьгувати не доводиться: серед популярних відтінків є і насичені, такі як жовтий і фіолетовий.

Getty Images

А якщо ви віддаєте перевагу светрам з візерунками, зверніть увагу на в'язані моделі з жакардовим мотивами. Ця зимова класика зараз переживає друге народження. Такий светр найпростіше носити з джинсами, але необов'язково: він не менш вдалий вигляд має з жіночною спідницею-олівець.

Ганна Гоголєва

 

Наступна публікація