Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook секретно видалила особисті повідомлення Цукерберга - ЗМІ

Це нібито було зроблено з метою корпоративної безпеки.

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила повідомлення засновника Марка Цукерберга, які були відправлені їм в особистому листуванні з іншими користувачами.

Про це пише The Verge.

За відомостями видання, це було зроблено з метою корпоративної безпеки. Наголошується, що деякі користувачі помітили, що повідомлення, які їм відправив Цукерберг, просто зникли, разом з тим, їхні особисті повідомлення залишилися недоторканими.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

"Ми зробили це в повній відповідності з нашими юридичними зобов'язаннями щодо збереження повідомлень", — заявили співробітники соціальної мережі.

Видалення повідомлень було мотивовано обмеженнями на зберігання повідомлень, які були введені після хакерської атаки 2014 року. Тоді в результаті злому витекли персональні дані співробітників компанії Sony Pictures Entertainment.

Варто зазначити, що компанія не зазнала значних збитків від скандалу із витоком даних користувачів. Великих проблем з рекламою не сталося, проте Цукерберга непокоїть факт, що користувачі невдоволені Facebook. Однак вартість акцій компанії від початку скандалу зменшилася на 16%.

Нагадаємо, кількість користувачів соцмережі Facebook, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції