Глава SpaceX Маск розповів, як планує заселити Марс мільйоном колоністів

Найближчий політ на Червону планету запланований у 2022 році. 

Легендарний глава SpaceX Ілон Макс заявив про свої амбітні плани заселити Марс мільйоном осіб.

Про це він розповів на Міжнародній астронавтичній конференції, яка відбувається у Гвадалахарі, передають РИА Новости.

"Сьогодні політ на Марс і життя на Червоній планеті здається нам неможливими, однак ми повинні зробити цю мрію реальністю протягом нашого життя. Будь-яка людина, яка побажає відправитися на Марс, повинна мати таку можливість. У майбутньому Земля, ймовірно, переживе катастрофу, і ми вимремо. Альтернатива цьому - людство має стати "космічним" видом", - цитує видання Маска.

На думку глави космічної компанії, саме Марс є найліпшою альтернативою Землі, оскільки він більше схожий на неї, має запас води та газів, які можна розтопити та отримати океани та атмосфери.

Для того ж, аби стати міжпланетним видом, переконаний Маск, люди мають заселити Червону планету. Амбітний план науковця має "убити двох зайців" - створити на Марсі "самопідтримуване" місто, самостійну цивілізацію з мільйона людей і скоротити собівартість польотів на планету на п'ять мільйонів відсотків.

Для цього інженери SpaceX вже нині розробляють таке паливо, яким можна буде дозаправитися на Марсі.

Відповідно до планів Маска, у найближчі 40-100 років космічні апарати доправлять на Марс близько мільйона осіб, що дозволить покласти початок самостійній цивілізації на Червоній планеті.

Наразі головною проблемою є фінансування проекту. Для цього, пожартував Маск, компанія прийматиме пожертви через Kickstarter.

До слова, перший "приватний" політ на Марс має здійснити нова версія космічного корабля  Dragon ймовірно вже у 2022 році. 

Нагадаємо, що компанія SpaceX провела своє перше випробування двигуна Raptor, який має використовуватися під час перевезення людини на Марс. Тестування мотору закінчилося вдало. Точні характеристики Raptor поки не розказують. Засновник компанії Ілон Маск, своєю чергою, сказав, що такий двигун працює на рідкому метані. Окрім того, Маск виклав у своєму Twitter фотографії з тестування міжпланетного транспортного двигуна Raptor.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: