На Міжнародній космічній станції зламались усі туалети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Частину вже полагодили, але космонавтам довелося поносити підгузки.

На Міжнародній космічній станції зламалися усі туалети, через що астронавтам довелося носити спеціальні підгузки.

Про це стало відомо з переговорів космонавтів зі спеціалістами на Землі, які транслювало NASA.

Так, командир МКС італійський космонавт Лука Пармітано поскаржився, що в американському сегменті на туалеті засвітився індикатор про несправність. Водночас у російському – повідомлялося про переповнений бак.

Наразі туалет в американському сегменті МКС вже полагодили.

Як пише Daily Storm, на МКС є два туалети російського виробництва: асенізаційні-санітарний пристрій (АСУ) в російському модулі "Зірка" і WHC – в американському модулі Tranquility. Санітарні пристрої також є в побутових відсіках пілотованих кораблів "Союз", пристикованих до станції.

Наразі на МКС перебувають росіяни Олександр Скворцов та Олег Скріпочка, американці Ендрю Морган, Христина Кук, Джессіка Мейр і командир екіпажу Лука Пармітано.

Раніше стало відомо, що космічне агентство NASA відкриває Міжнародну космічну станцію для туризму та підприємництва. МКС поки що єдине місце в космосі, куди можуть дістатися люди і де можуть жити. Як і за скільки можна злітати в космос - читайте в матеріалі ТСН.ua.

Як взагалі влаштоване життя на МКС? Почистити зуби, вимити волосся, поснідати - ці звичні справи земляни здійснюють щодня, не замислюючись, як складно робити це в умовах невагомості за обмежених ресурсів.

Астронавти проводять в середньому шість місяців, живучи і працюючи з багатонаціональною командою у, мабуть, найкрутішому офісі Сонячної системи. Розповідаємо, як це - жити на Міжнародній космічній станції.

Відео У Нідерландах випробували місяцехід, яким керували з МКС

Для незвичайного тесту у лабораторії створили умови, що імітують поверхню Місяця. Керував пристроєм італійський астронавт. Новітня система дозволяє йому відчувати те, що відчуває робот, відтак, точніше маніпулювати ним.  

У Нідерландах випробували місяцехід, яким керували з МКС

Залиште свій коментар

Вибір редакції