Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередні спроби провалилися, бо стандартні скафандри жінкам не підходили.

NASA запланувала провести перший вихід у відкритий космос виключно жіночої експедиції на 21 жовтня – астронавтками стануть Крістіна Кох та Джессіка Мейр. Про це повідомляє CNN.

На жовтень заплановано одразу три виходи в космос – 6 та 11 жовтня це будуть астронавти Крістіна Кох та Ендрю Морган, а 21 жовтня на космічну "прогулянку" вирушать дві жінки – Кох та Мейр.

Виходи у відкритий космос допоможуть астронавтам на МКС замінити батареї сонячного масиву та модернізувати їх до літій-іонних батарей, а також оновити Альфа-магнітний спектрометр, - прилад, який досліджує "фундаментальну природу Всесвіту".

Нагадаємо, суто жіночий вихід в космос мав відбутися 29 березня. Його скасували, бо одній з астронавток знадобився новий скафандр.

Відео Коли розмір має значення: NASA скасувало перший в історії вихід двох жінок у відкритий космос

Причиною стало те, що одній знадобився менший скафандр, ніж планували. Під час тренувань астронавтка Анна Маклейн носила нагрудні секції різних розмірів - M та L. Однак після виходу у космос, кілька днів тому, зрозуміла, що їй найкраще підходить середній. Утім у NASA є лише один такий скафандр - на іншу астронавтку. Тож Маклейн замінили на чоловіка.  

Коли розмір має значення: NASA скасувало перший в історії вихід двох жінок у відкритий космос

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції