Адвокат Сенцова розповів, коли режисера можуть помилувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українець переживає вже третю кризу за час голодування.

Процедура з помилування українського режисера та політв'язня Олега Сенцова, стан якого значно погіршився через голодування, може зайняти до місяця. Про це повідомив російський журналіст Антон Наумлюк із посиланням на адвоката українця Дмитра Дінзе.

За його словами, у тому разі, якщо заява речника Кремля Дмитра Пєскова про отримання листа матері Сенцова із проханням про його помилування можна вважати початком процедури, то необхідний термін до ухвалення рішення – від двох тижнів до місяця.

"Необхідний за законодавством "набір дій" включає в себе створення комісії, яка повинна отримати висновок з колонії про фізичний стан ув'язненого і його поведінку. Приблизно те ж саме, що відбувається при ухваленні рішення про УДЗ. Потрібно отримати психологічний висновок, висновок від керівництва колонії, чи є якісь нарікання або заохочення за час відбування покарання. У підсумку робиться висновок, чи представляє він суспільну небезпеку і чи можна його помилувати. Виносяться рекомендації, які розглядає президент (РФ – ред.) і ухвалює рішення", - навів Наумлюк слова Дінзе.

Олег Сенцов В случае, если публичное заявление Дмитрия Пескова означает начало процедуры помилования на основании...

Опубліковано Антоном Наумлюком Четвер, 9 серпня 2018 р.

Захисник Сенцова наголосив, що українець не збирається припиняти голодування і переживає третю затяжну кризу.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції