Апаратом Гончарука керуватиме Литвінчова, з якою він працював у громадській організації

Дата публікації
Перегляди
1911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Апаратом Гончарука керуватиме Литвінчова, з якою він працював у громадській організації

Фото: УНІАН

Таке рішення ухвалив Кабмін.

Апарат прем'єр-міністра України Олексія Гончарука очолила Катерина Литвінчова. Відповідна постанова опублікована на сайті уряду.

"Призначити Литвінчову Катерину Олексіївну на посаду керівника апарату прем'єр-міністра України від 3 вересня 2019 року", - йдеться в документі.

Раніше Литвінчова працювала на посаді помічниці голови правління ГО "Офіс ефективного регулювання" - BRDO. До слова, головою цієї організації є Олексій Гончарук. BRDO здійснює діяльность у таких секторах: будівництво,ІТ та телекомунікації, енергетика, СГ, транспорт й інфраструктура, ринковий контроль та нагляд.

Зазначимо, що 29 серпня відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради. Протягом цього робочого дня парламентарі обіцяли розглянути та ухвалити до 100 законопроєктів.

До парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Дата публікації
Перегляди
1911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація