Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Центрвиборчком і МВС підписали меморандум перед президентськими виборами

Поліція зобов’язалася допомогти вільному волевиявленню та чесному підрахунку голосів.

Центральна виборча комісія підписала меморандум з Міністерством внутрішніх справ щодо співпраці під час виборів у наступному році. Документ має запобігти фальсифікаціям і блокуванню дільниць, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Означена мета – навчити патрульних, для яких ці вибори будуть першими, діяти в екстремальних ситуаціях і забезпечити прозоре голосування. Для цього вже розробляють тренінги для поліцейських і пишуть інструкції, як у тій чи іншій ситуації діяти правоохоронцям, представникам виборчкомів і спостерігачам.

Меморандум між поліцейськими і ЦВК в Україні підписують уперше. "Попередження виборчих злочинів, як і невідворотність покарання за ці виборчі злочини, є дуже важливою для забезпечення суттєвої значущості та легальності виборчого процесу", - наголосила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

ВідеоЦВК співпрацюватиме з МВС під час виборів у наступному році

Без каруселей, вкидань бюлетенів, і без блокування дільниць. Центральна виборча комісія підписала меморандум з МВС щодо співпраці під час виборів у наступному році. Мета – навчити патрульних, для яких ці вибори будуть першими, діяти в екстремальних ситуаціях і забезпечити прозоре голосування. 

ЦВК співпрацюватиме з МВС під час виборів у наступному році

Залиште свій коментар

Вибір редакції