Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нарізка та гра слів. Холодницький в Раді прокоментував оприлюднені "акваріумні" записи

Він також вважає, що це засіб маніпуляції.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зажадав побачити повний запис НАБУ, який стосується неправомірних дій голови САП. 

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді.

"Аудіо, яке було зроблено, я готовий коментувати кожне слово. Я як прокурор готовий коментувати, як поцесуальний керівник у своїх провадженнях. Те, що було опубліковано - хороша гра на публіку, нарізка всіх слів. Я хочу побачити весь запис", - сказав він.

Холодницький додав, що його протягом 2 років намагаються дискредитувати, а записами багато хто наразі маніпулює. 

Проте на запитання щодо достовірності записів Холодницький не відповів. Керівник САП відповість на подібні запитання лише Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького

Нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. 

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в одеській справі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції