Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін призначив нового голову НАЗК

Новіков має понад 10-річний досвід роботи в органах прокуратури.

Кабінет міністрів України призначив новим головою Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Олександра Новікова. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Новіков переміг під час відкритого конкурсу на посаду.

"Перед ним стоїть важливе завдання – забезпечити відкритість і прозорість органу, а головне – показати всім нам конкретні результати знищення корупції", - наголосив Гончарук.

Сам Новіков наголосив, що Агентство має унеможливити перебування на держслужбі осіб, які вдаються до корупції та незаконно збагачуються.

"Головне — це сформувати нульову толерантність на держслужбі до корупційних практик", - наводить його цитату Transparency International. 

Новіков має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури понад 10 років. Зокрема він  підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами.

Під час його представлення на засіданні Кабміну були присутні посол ЄС, голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева. 

Відео Новим очільником НАЗК став Олександр Новіков

Конкурсна комісія, що складалася з вітчизняних та іноземних експертів, сьогодні оголосила своє рішення. Їхній обранець до сьогодні працював прокурором в ГПУ. За обрання Новікова новим очільником відомства проголосували всі шість членів комісії.

Новим очільником НАЗК став Олександр Новіков

НАЗК працює понад три роки. За цей період часто фігурувало в скандалах. У серпні 2016 року провалило запуск електронного декларування. Коли ж система таки запрацювала, то держслужбовці виявили численні технічні збої.

Свого часу із НАЗК звільнився нинішній генпрокурор Руслан Рябошапка. Він звинуватив керівництво органу в неефективності. До слова, досі в агентстві не налагодили автоматичної перевірки декларацій. За три роки дослідили менше 1% отриманих документів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції