Лещенко заявив, що у Генпрокуратурі створено підрозділ "під Кононенка"

Новостворений департамент буде займатися боротьбою з корупцією.

У Генеральній прокуратурі України створено новий підрозділ, задекларована мета якого – боротьба з корупцією.

Як запевняє нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко, цей підрозділ створено під екс-першого заступника голови фракції БПП Ігоря Конененка, передає Українська правда.

"5 лютого 2016 року генпрокурор Віктор Шокін підписав наказ про створення "Департаменту розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності". При цьому у структурі ГПУ було ліквідовано "Управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, що займають особливо відповідальне становище", а також відділ, що здійснює процесуальне керівництво у таких провадженнях", - повідомив депутат.

Новий підрозділ буде нараховувати 51 працівника, тоді як чисельність ліквідованих департаментів становить 25 осіб.

Лещенко, посилаючись на джерела у БПП, зазначив, що новий підрозділ ГПУ "може допомагати Кононенку у досягненні політичних цілей".

ВідеоКононенко залишається депутатом, а скандал у владі переростає у політичну кризу

Нагадаємо, 3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. 

Ігор Кононенко заяву міністра назвав спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ та самостійно виступив з ініціативою свідчити на поліграфі. 

Ток-шоу "Право на владу" запросило Кононенка та Абромавичуса пройти поліграф у присутності журналістів, проте Кононенко не пристав на цю пропозицію, а назвав свої умови - дослідження має відбутись у Національному антикорупційному бюро, за присутності детективів та обвинувача – міністра Айвараса Абромавичуса. Канал 1+1 надіслав до НАБУ офіційне прохання транслювати допит політиків на поліграфі.

Національне антикорупційне бюро України офіційно відмовило каналу 1+1 у трансляції процедури опитування Ігоря Кононенка та Айвараса Абромавичуса на поліграфі. Аргументували - таємницею слідства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: