Лукашенко назвав "неправильним" приєднання Криму до України

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко назвав "неправильним" приєднання Криму до України

Фото: Associated Press

Він коментував можливе приєднання Калінінградської області до Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав приєднання Криму до України "неправильним", коли говорив про можливе приєднання Калінінградської області РФ до Білорусі.

Під час зустрічі з губернатором Калінінградської області Антоном Аліхановим Лукашенко сказав, що за часи СРСР "було багато розмов" про те, щоб приєднати цю область до Білорусі, передає Газета.Ru.

Однак глава білоруської держави не шкодує про те, що цього не сталося.

"Може, добре, що не зробили, тому що Крим приєднали до України, виявилося, неправильно зробили", — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, Кримська область була передана Україні 1954 року указом президії Верховної Ради СРСР. 1991 року півострову було повернуто статус автономії. 2014 року Росія анексувала Автономну Республіку Крим. Анексія не визнається більшістю країн світу, Євросоюз і США запровадили санкції проти Москви.

Раніше повідомлялося, що українці серед лідерів інших країн найкраще ставляться до білоруського президента Олександра Лукашенка. Лідера Білорусі позитивно оцінюють 66% громадян України, а негативно - 15%. Найгірше українці ставляться до президента Росії Володимира Путіна: 71% оцінюють його негативно, 17% - позитивно і ще 12% не змогли висловити свою думку.

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація