Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протестуючі навіть побилися з поліцією всередині будівлі.

У Кишиневі мітингувальники увірвалися до будівлі парламенту після затвердження складу нового кабміну. 

Щоправда, зайняли тільки хол. Активісти збираються у центрі міста, вимагають виборів, відставки нового уряду. Депутатів вивели. Опозиціонери кажуть, що їх переодягали в поліцейських.

Протестувальники навіть побилися з поліцією всередині будівлі. Поліція застосувала кийки і газ.

Пізніше мітингувальники відпустили поліцейських, але зняли з них шоломи і відібрали щити.

Нагадаємо, що раніше за висловлення вотуму довіри за склад нового уряду проголосувало 57 з 101 депутата. При цьому в залі були присутні всього 68 депутатів. У результаті парламент підтримав кандидатуру представника Демократичної партії Павла Філіпа на посаду голови кабміну.

Павло Філіп є прозахідним політиком, проти його призначення виступає проросійська опозиція.

Парламент не став слухати і обговорювати програму діяльності уряду, так як біля будівлі зібралися учасники акції протесту, а депутати від Партії соціалістів намагалися блокувати трибуну і перешкодити виступу кандидата на пост прем'єра.

Нагадаємо, що Молдовою прокотилися масові протиурядові протести.

Додамо, що з вересня Молдова потерпає від акцій протесту проти нинішньої влади та звинувачують високопосадовців у корупції. Більше того, за кілька днів до останніх протестів, 27 листопада, у Молдові заявили про попередження насильницького захоплення влади в країні. У місті Бєльці затримали вісім учасників змови. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції