Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель назвала головні причини Brexit

Канцлер переконана у невідворотності виходу Великобританії із ЄС.

Процес виходу Великобританії з Євросоюзу вже запущено і він буде доведений до кінця.

Про це заявила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, передає Deutsche Welle.

"Наступним кроком має стати те, що Великобританія подасть відповідну заявку. Ця заявка надійде", - зауважила кацлер. Але зробить Лондон це лише тоді, коли країну очолить новий прем'єр-міністр, переконна Меркель.

Але жодних переговорів про вихід зі складу ЄС до цього, за її словами, не буде.

Канцлер також заперечила, що до перемоги противників членства Великобританії в Євросоюзі на референдумі призвела політика заощадження в ЄС, яку проводить уряд у Берліні. На її думку, головним чинником невдоволення британців членством в Євросоюзі стало право на вільне пересування громадян та робочої сили. Саме на темі міграції, зокрема і всередині ЄС, часто робили акцент у своїй агітації прибічники Brexit.

Нагадаємо, 24 червня жителі Великобританії проголосували референдуму щодо членства в ЄС. 51,9% британців (17,41 млн осіб) проголосували за припинення членства Сполученого Королівства в ЄС, 48,1% (16,14 млн осіб) виступили за продовження євроінтеграції.

Після референдуму економіка Сполученого Королівства почала падатианглійська мова втратила статус офіційної в ЄС прем'єр-міністр Девід Кемерон, який був прихильником членства в ЄС, подав у відставку, а кількість злочинів за расову та етнічну ненависть у Британії зросло в десятки разів. У свою чергу, Європейський союз заявив, що не буде вести переговорів з Британією, поки та не задіює юридичний механізм виходу з організації.

Відео Британські юристи оскаржують Brexit у суді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції