Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мін'юст України має намір ліквідувати 48 "партій-зомбі"

В Україні існує "тіньовий ринок", на якому за великі гроші можна купити або продати політсилу.

Міністр юстиції України Денис Малюська у п'ятницю, 7 лютого, повідомив, що його відомство збирається через суд домогтися ліквідації 48 неактивних політичних сил.

"Ми подали позови про анулювання реєстрації одночасно всіх партій, діяльність яких на сьогодні не відповідає вимогам закону. А саме - невисунення політичною партією своїх кандидатів на вибори президента України і народних депутатів України протягом десяти років", - йдеться у відеоповідомленні міністра, опублікованому на його сторінці у Facebook.

 

Опубліковано Denis Malyuska Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

У Мін'юсті переконані, що цей крок "забезпечить політичну відповідальність, захистить виборців від політичних шахраїв, дасть можливість забезпечити дисципліну і ліквідує тіньовий ринок". Як зазначають у відомстві, на цьому "тіньовому ринку" можна купити або продати політичну партію за великі гроші.

Серед, партій, які хоче ліквідувати Мін'юст, є Соціал-демократична партія України, Партія ветеранів Афганістану, Організація українських націоналістів, Християнсько-демократичний союз, "Жінки України", Партія захисників Вітчизни, "Пора", "Україна понад усе!" та інші.

Усього в Україні зареєстровано 349 політичних партій.

Раніше повідомлялося, що партію "Слуга народу" хочуть заборонити через суд.

Вибір редакції