Ніхто не визнає скасування мого паспорта - Саакашвілі

Він без проблем пройшов паспортний контроль в Польщі.

Колишній президент Грузії та екс-глава Одеськой області Міхаіл Саакашвілі розповів, як йому вдалося виїхати з США і опинитися в Польщі.

Про це він повідомляв ТСН у розмові по Skype.

"Я, як завжди, виїхав з Америки, ніхто не визнає скасування мого паспорта. Я пройшов паспортний контроль, також, як завжди, пройшов паспортний контроль в Польщі. В'їхав без проблем, мене запросили на заходи керівники Польщі", - повідомив він.

Фотогалерея Саакашвілі зібрав мітинг у центрі Києва і закликав до перевиборів (4 фото)

"Якби не було неприємностей, пов'язаних з громадянством, я б повернувся відразу в Україну. Але я вирішив не залишатися в Штатах і бути ближче до України. Тому я прилетів до Польщі, буду готуватися для свого повернення в Україну", - сказав Саакашвілі. 

ВідеоМихеїл Саакашвілі вийшов на скайп-зв'язок зі США з українськими журналістами

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

Залиште свій коментар