Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підсумки дня у ВР: "запахло" парламентськими виборами

Паралізована кризою Рада "розродилася" на один закон за цілий день.

Один закон за цілий робочий день. Депутати, повернувшись до сесійної зали після тривалої перерви, продемонстрували антирекорд працьовитості, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Значно більше, ніж роботі в сесійній залі, парламентарі приділяли уваги спілкуванню в кулуарах. Там обговорювали відмову Андрія Садового від пропозиції президента очолити уряд, а Арсенія Яценюка – піти у відставку. Депутати кажуть, що зараз усе йде до дострокових виборів.

"Шанс міг дати технократичний уряд, створений без політичних торгів, без олігархів. Але ця ідея вчора фактично була похована заявою "Самопомочі", що вони не вступлять у будь-яку нову коаліцію під будь-який новий уряд. Думаю, своє гасло "Візьми і зроби" після відмови Садового бути прем'єром слід поміняти на "Здравствуй, кролик, третій год", - заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко.

"Що ми бачимо в усіх цих танцях навколо прем'єрської посади? Бажання дотанцюватися до осені, бо кожен день перебування на цих посадах приносить конкретні хабарі, конкретні прибутки керівникам держави, а далі піти купувати на ці гроші округи", - вважає представник "Самопомочі" Єгор Соболєв.

Як повідомлялося, 15 березня народні депутати зібралися на сесію після місячної перерви. Під час засідання спікер парламенту Володимир Гройсман оголосив про вихід нардепа Єгора Фірсова зі складу фракції "Блоку Петра Порошенка". Постанова про відставку Яценюка була відхилена.

Також депутати відмовилася включити в порядок денний законопроекти, якими пропонувалося урегулювати механізм повернення в держбюджет коштів попередньої влади. Парламентарі за цілий день роботи ухвалили тільки законопроект про електронне декларування.

Разом із тим стало відомо, що в 2016 році видатки Верховної Ради на зарплати народних депутатів зростуть утричі – до 91,2 млн грн.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Відео Рада за цілий робочий день прийняла один закон

Залиште свій коментар

Вибір редакції