Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після страйку посольство Ізраїлю поновлює роботу в Україні

Дипвідомства відновлять роботу в усьому світі.

Надзвичайний і повноважний посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон заявив, що усі дипломатичні відомства країни відновлюють свою роботу в усьому світі, зокрема і в Україні, після рішення суду.

Про це він написав у твітері.

"Страйк призупинений постановою суду до подальших розпоряджень. Усі ізраїльські посольства і консульства повернулися до роботи за своїм звичним графіком", - заявив Ліон.

Нагадаємо, учора, 30 жовтня посольства і консульства Ізраїлю закрилися у всьому світі. Протест оголосило Міністерство закордонних справ і оборони Ізраїлю. Там обурилися рішенням міністерства фінансів зменшити витрати на дипломатів та військових аташе. У цей період вони не надавали жодних послуг, а вхід на їхню територію був закритий.

Відео Ізраїль закрив свої амбасади у всьому світі через внутрішній конфлікт

На офіційних сторінках посольств в різних країнах зранку з'явилася одинакова інформація про припинення дипломатичної місії. Закрите і посольство Ізраїлю в Києві. Протест оголосили міністерства закордонних справ і оборони Ізраїлю. Там обурилися рішенням Мінфіну зменшити витрати на дипломатів та військових аташе.    

Ізраїль закрив свої амбасади у всьому світі через внутрішній конфлікт

Залиште свій коментар

Вибір редакції