Порошенка допитали у справі Майдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший допит відбувся ще у 2016 році.

Сьогодні, 10 травня, чинного президента України Петра Порошенка допитують у справі розстрілів на Майдані, а домовленість про допит була досягнута напередодні. Про це в ефірі каналу Zik розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

"Як мені повідомили, вже слідчі допитують. Можливо, вже й завершили допитувати президента", – розповів Горбатюк.

Прокурор зазначив, що сьогоднішній допит - повторний, адже президента вже допитували у листопаді 2016 року, але тоді він не підписав протокол допиту, пославшись на зайнятість.

"Якщо протокол не підписаний, то ми не можемо долучити його до матеріалів кримінальної справи. Не дивлячись на сотні нагадувань, на жаль, з того часу не відбулося жодної зустрічі. Кожен раз ми отримували запевнення, що протокол буде підписано”, - зазначив очільник управління спецрозслідувань ГПУ.

Також Горбатюк відзначив, що завдяки резонансу у пресі вдалось домовитись про конкретну дату допиту і врешті зустрітись з президентом.

Близько 23:00 Порошенко повідомив, що допит таки відбувся, і що він сподівається на справедливе покарання для винних.

ПП. Сьогодні повторно надав свідчення прокурорам у розслідуванні справи щодо злочинів проти учасників Революції Гідності...

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 10 травня 2019 р.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко проігнорував допит у ГПУ, куди його викликали як свідка у справах Майдану. Чинний президент не просив про перенесення допиту і не пояснив свою неявку.

Зазначимо, у час, на який було призначено допит, Порошенко був присутнім на церемонії призначення на посади суддів Верховного Суду у Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції