Рада визнала нелегітимними "вибори" в окупованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За відповідне рішення проголосували понад 300 нардепів.

Верховна Рада визнала нелегітимними "вибори", які були проведені 8 вересня в окупованому Криму.  

За відповідну постанову, яку розглядали за скороченою процедурою, проголосували 325 народних депутатів.

"Ці дії ("вибори" в Криму – прим.ред.) вже були визнані незаконними низкою держав… Наша заява не поверне Крим, але вона стане чітким доказом того, що незалежно від того, яка Верховна Рада, в якому скликанні, в складі яких фракцій, національною ідеєю України є повернення наших окупованих територій, є повернення наших громадян у склад української сім’ї. Це буде чіткий сигнал і нашим військово-політичним суперникам, і нашим друзям, і нашим громадянам на тимчасово окупованих територіях, що Україна не змінить свою політику. І це є національною ідеєю нашої держави", - заявив голова комітету з питань зовнішньої політики нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко, який представляв постанову на розгляд.

Зазначимо, за постанову не проголосував жоден з народних депутатів від "Опозиційної платформи - За життя".

Нагадаємо, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосування. Вибори різного рівня відбуваються у 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Україна, а також керівництво Євросоюзу, деякі країни блоку та Грузія заявили про невизнання так званих "виборів", організованих Росією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції