Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія визнала українське громадянство сина Джемілєва

Українець два роки намагався позбавитися нав'язаного громадянства. 

У РФ визнали визнали українське громадянство сина нардепа та лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва - Хайсера.

Про це повідомив його захисник Микола Полозов.

Хайсер Джемілєв виступав проти надання йому російського громадянства, яке автоматично давали мешканцям окупованого Криму.

"Більш ніж дворічна епопея з незаконними спробами нав'язування російського громадянства Хайсер Джемілєву завершилася нашою беззастережною перемогою", - йдеться у повідомленні Полозова.

Також він опублікував відповідний документ російського МВС.

"Враховуючи, що Джемілєв Х.М. станом на  14 березня 2014 року на території Республіки Крим чи на території Севастополя постійно не мешкав, громадянином РФ, відповідно з ч.1 ст.4 Федерального конституційного закона він не визнаний, подання ним заяви про зберігання ним громадянства, яке має, не є необхідним", - йдеться у тексті.

Нагадаємо, 10 червня 2014 року Хайсера Джемілєва засудили до п'яти років ув'язнення в колонії загального режиму за ненавмисне вбивство, розкрадання і зберігання зброї. Присяжні визнали Джемілєва винним. 2 вересня Верховний суд РФ пом'якшив вирок на півтора року.

25 лютого Совєтський районний суд Астрахані відмовив йому в умовно-достроковому звільненні.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції