Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко перед перевіркою на поліграфі висувала вимоги щодо матеріалів слідства - СБУ

Слідчі підкреслюють, що Савченко була заздалегідь повідомлена про факт, місце і час проведення психологічної експертизи з використанням поліграфа.

У СБУ розповіли подробиці відмови Надії Савченко від перевірки її на поліграфі.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Раніше Савченко неодноразово публічно заявляла, що свідчитиме про всі обставини кримінального провадження виключно з використанням поліграфа.

Також вона була заздалегідь повідомлена про факт, місце і час проведення психологічної експертизи з використанням поліграфа та у встановленому законом порядку отримала наявні у слідства докази, якими обгрунтовується її підозра.

"Натомість підозрювана у присутності експертів відмовилась брати участь у дослідженні, висунувши нові вимоги – надати їй спочатку для ознайомлення всі наявні у слідства матеріали проведених негласних слідчих (розшукових) дій", - йдеться у повідомленні спецслужби.

«Ствердження і вимога сторони захисту щодо надання їм усіх наявних у слідства матеріалів для підготовки до проведення експертизи не передбачена жодною статтею Кримінального процесуального кодексу України", - повідомили в СБУ.

ВідеоПравдивість тверджень Надії Савченко спробували перевірити на детекторі брехні

Підозрювану у підготовці теракту в урядовому кварталі, звозили до судових експертів, щоб за допомогою електроніки перевірити, чи справді вона разом із поплічниками планувала підірвати Верховну Раду, чи лише грала на камеру. Та коли настала черга запитань, Савченко відмовилась свідчити.

Правдивість тверджень Надії Савченко спробували перевірити на детекторі брехні

Фотогалерея "Жуйте гранати" - "Може метнути?" Між Савченко і Луценком в Раді спалахнула сварка (2 фото)

Зауважимо, що проведення психологічної експертизи із використанням поліграфа передбачає конкретні відповіді досліджуваного у формі "так/ні" на поставлені експертом запитання, які сформовані виключно у межах та по суті оголошеної підозри, яка є розпорядженні захисту, самої підозрюваної та представників ЗМІ. 

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і дозволила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.

Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

Раніше Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців за ґратами, а нардеп оголосила голодування. А 29 березня Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Шевченківського райсуду щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції