Сорос назвав Україну найбільшим активом ЄС

Сорос склав план порятунку Євросоюзу.

Інвестор Джордж Сорос написав, що треба зробити для порятунку ЄС від розвалу після референдуму у Великобританії, учасники якого проголосували за вихід із союзу.

Про це пише ВВС.Russian.

Фінансист пише, що ЄС ні в якому разі не повинен карати британських виборців за результати референдуму. Брюссель повинен використовувати надану можливість і "наново винайти" ЄС, вважає фінансист.

Сорос вважає, що європейські політики повинні прийняти чотири виняткові заходи для порятунку ЄС.

По-перше, необхідно чітко розмежувати членство в ЄС і єврозоні.

По-друге, слід на повну потужність використовувати незаймані кредитні ресурси ЄС.

по-третє, ЄС повинен збільшити оборонний потенціал для захисту від зовнішніх ворогів, які можуть скористатися поточної слабкістю союзу.

"Найбільший актив Євросоюзу - Україна, громадяни якої готові вмирати за свою країну, - пише Сорос. - Захищаючи себе, вони також захищають ЄС - це рідкість в сьогоднішній Європі". При цьому інвестор вважає, що США надають більше підтримки Україні, ніж ЄС.

По-четверте, Євросоюзу слід переглянути свою програму врегулювання міграційної кризи, вважає інвестор. За словами Сороса, якщо ЄС досягне успіху з цих питань, він стане союзом, в якому люди захочуть залишитися.

Нагадаємо, що раніше Сорос висловив прогноз, що можливий вихід Великобританії з Євросоюзу призведе до розпаду самого ЄС, а економіка Британії зазнає удар у короткостроковій і довгостроковій перспективі.

ВідеоВихід Британії з ЄС не змінить його курс на розширення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: