Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сорос назвав Україну найбільшим активом ЄС

Сорос склав план порятунку Євросоюзу.

Інвестор Джордж Сорос написав, що треба зробити для порятунку ЄС від розвалу після референдуму у Великобританії, учасники якого проголосували за вихід із союзу.

Про це пише ВВС.Russian.

Фінансист пише, що ЄС ні в якому разі не повинен карати британських виборців за результати референдуму. Брюссель повинен використовувати надану можливість і "наново винайти" ЄС, вважає фінансист.

Сорос вважає, що європейські політики повинні прийняти чотири виняткові заходи для порятунку ЄС.

По-перше, необхідно чітко розмежувати членство в ЄС і єврозоні.

По-друге, слід на повну потужність використовувати незаймані кредитні ресурси ЄС.

по-третє, ЄС повинен збільшити оборонний потенціал для захисту від зовнішніх ворогів, які можуть скористатися поточної слабкістю союзу.

"Найбільший актив Євросоюзу - Україна, громадяни якої готові вмирати за свою країну, - пише Сорос. - Захищаючи себе, вони також захищають ЄС - це рідкість в сьогоднішній Європі". При цьому інвестор вважає, що США надають більше підтримки Україні, ніж ЄС.

По-четверте, Євросоюзу слід переглянути свою програму врегулювання міграційної кризи, вважає інвестор. За словами Сороса, якщо ЄС досягне успіху з цих питань, він стане союзом, в якому люди захочуть залишитися.

Нагадаємо, що раніше Сорос висловив прогноз, що можливий вихід Великобританії з Євросоюзу призведе до розпаду самого ЄС, а економіка Британії зазнає удар у короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Відео Вихід Британії з ЄС не змінить його курс на розширення

Залиште свій коментар

Вибір редакції