Стало відомо, коли місія МВФ приїде в Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представник комітету ВР назвав дату приїзду.

Перший заступник голови комітету Верховної ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду приїде в Україну 21 травня. Про це повідомляє видання "РБК-Україна".

За його інформацією, місія буде працювати в Україні два тижні. "Наступного тижня, від 21 травня, в Україну приїжджає місія МВФ працювати впродовж двох тижнів", - розповів Довбенко.

Замглава комітету ВР зазначив, що на цьому тижні Рада має ухвалити законопроект №2413-а, який парламент зобов’язувався ухвалити до кінця березня.

"У меморандумі про співпрацю з МВФ зафіксовано зобов’язання розглянути до 31 березня законопроект №2413-а щодо консолідації функцій державного управління на фінансових ринках. Так сталося, що ми не змогли, але вже на цей пленарний четвер стоїть законопроект у прохідній частині. Прохання його не переносити. Наші колеги з міжнародних фінансових інституцій вважають, що є достатньо голосів для підтримки законопроекту", - уточнив Довбенко.

Нагадаємо, 4 травня повідомлялося, що очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард пообіцяла Україні підтримку МВФ.

Раніше у Євросоюзі наголосили, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макрофінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів. Там також повідомили, що не бачать причин скасовувати безвізовий режим з Україною.

ВідеоУкраїна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Україна вчасно отримає другий транш від МВФ, якщо Верховна Рада, Кабмін та новий президент домовляться і вчасно ухвалять усі реформи, що їх потребує підписаний з МВФ меморандум. Про це у Вашингтоні заявила віце-прем'єр міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе.  

Україна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції