Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заборонив виступати Ірині Луценко на погоджувальній раді

Виступи представника президента у Верховній Раді визнали незаконними.

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправними дії спікера парламенту Андрія Парубія, який надавав слово для виступу на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій представнику президента Ірині Луценко.

Про це 10 травня повідомили на сайті суду.

Ухвалу суд виніс після позову нардепа від "Батьківщини" Сергія Власенка. Йдеться про засідання погоджувальної ради депутатських фракцій і груп, які проходили у період від 5 лютого 2018 до 8 квітня 2019 року.

"Мотивом  для ухвалення Окружним адміністративним судом міста Києва такого рішення стало те, що відповідно до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» не передбачено надання на засіданнях Погоджувальної ради слова для виступу представнику Президента України", - йдеться в повідомленні.

Також там додали, що інші вимоги Власенка не підтримані.

Нагадаємо, позивач просив суд визнати протиправними дії Голови Верховної Ради з самовільного надання слова для виступу представнику Президента України на засіданнях Погоджувальної ради депутатських фракцій та включення такого виступу до порядку денного. Також Сергій Власенко просив суд зобов’язати спікера утриматись надалі від аналогічних дій та дотримуватись норм Конституції України й Регламенту Верховної Ради.

ВідеоПарламентський конфуз: Ірина Луценко вилаялася у Раді

Після ухвалення змін до Конституції, які закріплюють зовнішньополітичний курс на євроатлантичну інтеграцію, всі так раділи, що Ірина Луценко навіть переплутала законопроекти. Коли ж спікер вказав на помилку, представниця Порошенка у верховній раді засмутилася, використала вульгарну частку мови.

Парламентський конфуз: Ірина Луценко вилаялася у Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції