Трамп назвав Зеленського "новим російським президентом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський лідер переплутав Зеленського та Путіна.

Американський президент Дональд Трамп назвав Володимира Зеленського "новим російським президентом".

Про це він заявив 28 жовтня під час брифінгу на авіабазі Ендрюс у штаті Меріленд.

Обмовки американський лідер припустився коли коментував ситуацію з нібито тиском на Україну та справу про свій імпічмент.

"Тепер вони не хочуть говорити про викривача, тому що вони не думали, що я оприлюдню цю розмову (прим. стенограму телефонної розмови із Зеленським). Коли я опублікував розмову, я спростував доповідь Шиффа (Адам Шифф, голова спеціального комітету з розвідки Палати представників США). Більше того, як ви знаєте, новий російський президент, гарна людина, зробив заяву, що в розмові не було нічого. Не було тиску на нього. Нічого взагалі", – сказав Трамп.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп неодноразово під час свого президентства припускався дипломатичних фейлів та проколів та діяв не за протоколом. Одного разу, вивчаючи карту Південної Азії, він неправильно назвав країну Непал як "nipple" (з англ. – сосок), а згодом глузливо назвав Бутан "button" (з англ. – кнопка). Напередодні зустрічі із прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді Трамп запитав, чи приїде він разом із дружиною, на що радники відповіли, що Моді давно живе окремо від дружини.

Відео Візит Трампа до Букінгемського палацу не минув без курйозу

У Букінгемському палаці на званій вечері відзначали перший державний візит Дональда Трампа до Великої Британії. Супроводжувала очільника США його дружина Меланія. А приймала гостей ледве не уся монарша родина. Перед вечерею у Букінгемському палаці з американським президентом стався курйоз. Під час відвідин маєтку принца Чарльза на підлогу випадково упав плафон від світильника.  

Візит Трампа до Букінгемського палацу не минув без курйозу

Залиште свій коментар

Вибір редакції