У Бразилії розпочинаються загальні вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обиратимуть президента, парламент та губернаторів.

У Бразилії 7 жовтня розпочнуться загальні вибори. Громадяни за один день оберуть президента, парламент і губернаторів.

Про це повідомляє Reuters.

Видання зазначає, що на посаду президента претендує 13 кандидатів. Якщо ніхто не набере понад 50% голосів, 28 жовтня відбудеться другий тур, в якому зустрінуться кандидати з найвищою підтримкою виборців. За даними соціологічних опитувань, перемогти в першому турі не вдасться нікому.

Перед виборчою кампанією найбільшу прихильність бразильців мав екс-президент, що очолював країну від 2003 до 2011 року Луїс Інасіу Лула да Сілва, але його засудили за корупцію на 12 років і позбавили права балотуватися.

Другий за популярністю кандидат, колишній військовий і висуванець від cоціал-ліберальної партії Жаїр Болсонару, якого називають "бразильський Трамп", був поранений під час замаху і практично не вів агітації.

Високу підтримку виборців має і кандидат від лівої "Партії трудящих", колишній мер Сан-Паулу Фернанду Аддад. Аналітики очікують, що саме Болсонару і Аддад вийдуть у другий тур. Інавгурація нового президента Бразилії має відбутися 1 січня 2019 року.

В Бразилії голосувати мають праву всі громадяни, які досягли 16-річного віку, а це близько 147 млн бразильців. Окрім того, для виборців від 18 до 69 років участь у волевиявленні є обов'язковою.

Нагадаємо, що у Латвії завершилися вибори до парламенту. За даними голосування найбільше голосів набирає проросійська популістська партія "Злагода" - 19,9%. Далі - партія "Кому належить держава" (14,06%) і "Нова консервативна партія" (13,6%). 

ВідеоФаворита президентських перегонів у Бразилії поранили ножем у живіт

На кандидата у президенти Бразилії напали просто під час зустрічі із виборцями. Підозрюваного нападника – 40-річного чоловіка вже схопили. Жаіра Болсонару прооперували. Його прихильники виходять на підтримку та запалюють свічки.

Фаворита президентських перегонів у Бразилії поранили ножем у живіт

Залиште свій коментар

Вибір редакції