Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАЗК заявили, що працюватимуть цілодобово

В агентстві знайшли спосіб оперативного вирішення проблемних питань в роботі реєстру декларацій.

НАЗК працюватиме цілодобово, щоб встигнути вчасно завершити процес подання е-декларацій.

Про це очільниця агентства Наталія Корчак написала на своїй сторінці у Facebook.

"Відсьогодні окремі структурні підрозділи Національного агентства з питань запобігання корупції переходять на цілодобовий режим роботи. До 30 жовтня включно", - повідомила вона.

За словами Корчак, зокрема, цілодобово здійснюватимуть технічну підтримку та надаватимуть роз'яснення суб'єктам декларування щодо питань, які виникають під час подання декларацій Адміністративний департамент та Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК.

"Національне агентство сьогодні змушене визнати заходи, вжиті адміністратором Реєстру декларацій – Державним підприємством "Українські спеціальні системи" для повноцінної й безперебійної роботи системи, незадовільними. Через величезну кількість запитів, які надходять сьогодні до Реєстру, були зафіксовані збої в системі порталу", - додала вона, пояснивши, що через це у декларантів виникають труднощі із внесенням інформації та її оприлюдненням.

Нагадаємо, під час позачергового відкритого засідання у НАЗК визнали три великих збої, які відбулись протягом останніх трьох днів, водночас нарікали на те, що скаржаться найбільше не рядові чиновники. З 24 до 27 жовтня НАЗК отримала більше 200 листів-скарг на збої у роботі системи, більшість з тих, хто висловив своє невдоволення – народні депутати, судді та прокурори.

Своєю чергою заступник директора департаменту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Циплинський поскаржився на мережеві атаки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції